Kosmetika TianDe nabídka na zimní sezónu!

Napsal Anna (») 26. 1. 2014 v kategorii Krása, přečteno: 2604×
getimage.jpeg

TianDe se stará o vaši krásu. Produkty založené na tradičních receptech tibetské a altajské medicíny mají pozitivní vliv na vaše zdraví, krásu a smysly.

Společnost se neustále vyvíjí. Rekonstrukce TianDe výrobků je pokračující proces, který se snaží uspokojit všechny přání pro vaši krásu a zdraví. To je důvod, proč jsme pro nadcházející zimní sezónu, vybrali ty nejlepší výrobky pro vás.

Série produktů, které se skládají z mořského kolagenu (13501, 13502, 13503, 13504), vám pomohou obnovit vaši pokožku. Odstraní stopy stresu a únavy, vyhladí vrásky a mají příznivý vliv na stárnutí kůže. Marine kolagen pomáhá regeneraci pokožky a má antioxidační účinky. Je to vynikající péče přes zimu. Řada kosmetiky s mořského kolagenu je způsob, jak oživit vaši pokožku přirozeně, což znamená, že pracuje zevnitř ven.

Marine-collagen

Výrobky pro oční okolí vás ohromí svými silnými účinky. Odstraňují tmavé kruhy pod očima, eliminují opuchlé oční víčka a budete mít dokonalý vzhled i v zimě. Péče o okolí očí během chladných dnů je velmi důležitá, pokud chceme vypadat dokonale. Použití našeho produktu pro kontury očí (13503), vám zajistí dokonalý vzhled. Regenerační kapsle (10102) -  tento kouzelný elixír, obnoví unavený vzhled vašich očí a eliminuje tmavé kruhy pod očima.

Péče o vlasy v zimním období je důležitou součástí našich kosmetických procedur.
Šampony a vlasové masky s ženšenem, krémové balzámy jojoba, jahoda a guava (20111, 20112, 20113), které nabízíme, vrátí lesk vašim vlasům, zlepší jejich stav, zabrání vypadávání a eliminují poškození. Máme nový přírůstek do naší série Bio Rehab pro růst vlasů masku-aktivátor růstu vlasů kód (23402). Společně se šamponem kód (23401) vám zajistí bujnou hřívusmile.

V zimě, chladu a větru jsou ohrožené i naše ruce. Péče o ně je důležitá, protože jsou nejčastěji vystaveny vnějším vlivům. Krémy na ruce z TianDe budou chránit vaše ruce před popraskáním a vysušením. Obnoví jemnost vaší pokožky. Náš ochraný krém na ruce (40102) je určen pro chladné počasí a ochrání vaše ruce před chladem  v zimních měsících.

Přírodní ingredience, které používáme při výrobě našich kosmetických výrobků mají kouzelný účinek na krásu a zdraví. Okamžitý účinek kosmetiky TianDe, znovu obnoví elasticitu vaší pokožky a vrátí jí mládí. TianDe je společnost, která stojí vždy ve službách krásy, a to je důvod, proč vás budeme i nadále podporovat v boji s věkem. Výrobky TianDe pro krásu a zdraví, jsou vysoce kvalitní, neustále se zlepšují a aktualizují. Dávejte pozor na více nabídek, již brzy.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.