Problémy s citlivou pletí

Napsal Anna (») 27. 1. 2014 v kategorii Krása, přečteno: 3900×
sensitive.jpg

V současné době trápí hodně žen, ale i mužů problémy s citlivou pletí.

Nezřídka je přecitlivělost pokožky zaměňována s alergií. Ale ve skutečnosti, citlivá pokožka obličeje a pokožka náchylná k alergickým reakcím - to jsou dvě různé věci.

Obvykle způsobují alergii 1 - 2 složky kosmetických přípravků, některých potravin, a projevuje se až po několika hodinách.

Citlivá pokožka naopak, ukazuje reakci téměř okamžitě, může být podrážděná z prakticky jakékoliv procedury, kosmetických nástrojů a z mnoha dalších faktorů.

Řada výrobků péče o pleť  od společnosti TianDe představuje řadu pro jemnou a citlivou pleť, která snadno reaguje na teplo, chlad, stres a negativní faktory životního prostředí.

Náchylnost k podráždění a zarudnutí citlivé pleti se vyznačuje zvýšenou reakci na různé faktory prostředí.

Speciálně vybrané přírodní složky normalizují stav pokožky, sníží její citlivost a obnoví přírodní ochrannou bariéru.

TianDe nabízí kompletní péči o citlivou pleť: Jemné čisticí mléko šetrně čistí, zachovává pH a hydro bilanci, Hydratační tonikum dodává hydrataci a kondici pro jedinečný sametový efekt Poskytuje komfortní péči. Hydratační denní krém chrání proti podráždění dodává hebkost a ochranu proti fotostárnutím. Aktivní složení Regeneračního nočního krému minimalizuje možnost ztráty vašeho mladistvého vzhledu.

Další skvělá sada pro citlivou pleť je TianDe série s Placentou. Placentární složení přípravků dává vaší pokožce vše co jí chybí a spouští proces regenerace buněk. Pokožka se vyrovnává, mizí vrásky, zmenšují se jizvy, mizí hyperpigmentace a obnovuje se zdravá barva pleti. Placentární řada Tiande je kosmetika určená pro péči o pleť od 35 let. Řada kosmetiky probudí skryté rezervy pokožky, omlazuje buňky na biochemické úrovni.
Je známo, že ovčí placenta má spoustu podobností s lidskou placentou. Látky a přísady velmi účinně vyživují kožní buňky.

Kompletní nabídku společnosti pro zdraví a krásu tianDe najdete na www.tiande-shop.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
kristýna z IP 194.228.11.*** | 21.11.2013 10:09
Při alergiích mi úspěšně pomáhají STRUTO matrace s vlákny z rouna www.kouzelnespani.cz/clanek/39-matrace-nejenom-pro-seniory.aspx

Komentování tohoto článku je uzamčeno.