Podnikání snů - moje vlastní firma:-)

Napsal Anna (») 11. 1. 2014 v kategorii Podnikání snů, přečteno: 1520×
167398-big.jpeg

 „Žijeme v nejlepší době na podnikání. Nikdy ani vojevůdcům nemohl za několik hodin ležet u nohou celý svět. S internetem se to může stát komukoli klidně ještě dnes.“ 

spoluzakladatel Google, Larry Page:

Hledáte pořád něco, co vyřeší vaše finanční problémy. Hledáte vysněnou práci? Podle toho kolik vzniká skupin o vydělávání na internetu, tak ANO. Je spousta lidí, kteří pořád hledají. A registrují se do všeho, kde jim nabízejí rychlý výdělek bez práce. Pokud patříte mezi ně, tak vás zklamu. Pokud chcete opravdu vydělat a být šťastní, tak pro to musíte něco udělat a bohužel také investovat. Ale ne poplatky do nějakých společností, ale do sebe. Do sebevzdělávání. To je první krok. Další krok je najít něco co vás baví. Baví vás klikání na nějaké reklamy? Mě ne a navíc výdělek nestojí za ten čas strávený u počítače. (za rok 700,- Kč) To je realita. I žák první třídy si dokáže spočítat, jaký má hodinový výdělek. A tak pořád hledáme, jsme registrovaní ve spoustě společností (využívajících našich problémů), pak už je toho tolik, že nemáme na nic jiného čas a bohatí pořád nejsme.

Byla jsem na tom stejně. Do teď. Co jsem změnila? Vybrala jsem si pouze dvě MLM společnosti, které mě oslovily svou nabídkou. Miluji kosmetiku a tak je jasné, co tyto společnosti nabízí. Navíc obě nabízí i něco navíc co potřebuji a týká se to každého z nás.

Zdraví a drogerii do domácnosti. Kolik do těchto produktů investujete měsíčně. Už jste to spočítali? Proč tedy nosíte své peníze do supermarketu a neuděláte si z toho raději další příjem.

Po roce mi obě společnosti začaly vydělávat pasívní příjem a já jsem mohla investovat do vzdělání. Jak získat sebevědomí (bez toho se nepohnete z místa), Jak prodávat na internetu, Jak podnikat, abych nemusela u počítače sedět 20 hodin denně a to nejdůležitější Jak se zbavit zlozvyků.(odkládání).

Pokud chcete konečně vydělávat peníze pro sebe a ne pro stát a vydřidušské firmy, mám pro vás radu za miliónJ

Zjednodušte si život a udělejte poslední registraci v životě na této stránce. Já vás krok za krokem povedu k úspěchu. ZDARMA.:-)

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.