Poselství andělů na týden 3.3 - 9.3.2014

Napsal Anna (») 4. 3. 2014 v kategorii Poselství andělů, přečteno: 2839×
astara.jpeg

 Moji milí,

Jsem tady s poselstvím na další týden a jsem nadšená. Přesně před měsícem na týden 3.2. - 9.2. vám andělíčci poslali úplně stejné poselství. Náhody neexistují, takže vám to andělíčci připomínají. To znamená, že je to pro vás důležité. Zamyslete se nad jejich poselstvím, jestli vystihuje něco ve vašem životě, co potřebuje vyléčit. Pokud něco najdete přivolejte k sobě Astaru a vaše anděly strážné a požádejte je o pomoc. Je jedno, jestli na ně věříte nebo ne. Buďte jen upřímní k nim i k sobě. Po vyslovení prosby jim 3x poděkujte od srdce a nechte to být.

   Budete překvapeni, co se stane.:-). A já vám budu vděčná, když mi o tom napíšete:-)

POSELSTVÍ NA TÝDEN 3.3. - 9.3.2014

" Zasloužíte si to nejlepší! Dosáhněte svými sny a touhami až ke hvězdám a nepřistupujte na žádné kompromisy."

DALŠÍ POSELSTVÍ:

" V minulosti jste byli zvyklí spokojit se s tím, co neodpovídalo vašim touhám. Co bylo, to bylo. Jsem tu proto, abych zvýšila vaši laťku, a proto, abych vám ukázala, že nemusíte v žádném ohledu trpět. Přát si lepší život není sobecké. Čím více dostanete, tím více budete moci dát druhým. Když nám dovolíte, abychom vám dávali, budete mít v rukou všechny nástroje, jichž je třeba k naplňování vašeho životního poslání. Tím, že se vám na duchovní cestě dostává veškeré potřebné pomoci, navíc posloužíte i jako inspirace druhým.

Bůh a andělé chtějí, abyste si svůj život užívali. Radost je posvátnou součástí vašeho božského poslání. Žádejte proto cokoliv, co do vašeho života přinese radost a pokoj. Všimli jsme si, že jste se dříve zdráhali prosit o pomoc. Možná jste měli pocit, že si nezasloužíte dobro nebo, že by vám byla poskytnuta pomoc na úkor někoho jiného. Ale Bůh zná jen hojnost a v nedostatek věří pouze lidé. Tato karta vám chce připomenout, že Bůh a andělé mohou zasáhnout pouze tehdy, když o naši pomoc požádáte."

S láskou Astara

S láskou k vám a vděčností k našim strážným Andělům  Anna

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.