Opravdu je třeba radikální změna pro zlepšení vaší postavy?

Napsal Anna (») 25. 1. 2014 v kategorii Zdraví, přečteno: 2718×
telo.jpg

Opravdu je třeba radikální změna pro zlepšení vaší postavy? A nebo se lze cítit a vypadat mnohem lépe, i když podnikneme jen pár drobných změn?

Znáte postup, jak být více v přítomnosti, začít cvičit, jíst zdravěji, zhubnout, přestat kouřit či uběhnout maraton? Dokázali jste to?

Hosté zítřejšího webináře ano… A zítra (26.1.) v živém vysílání od 20 hodin vám svůj postup prozradí.

KLIKNĚTE ZDE a rezervujte si místo na webináři:

(volná místa velmi rychle ubývají, nečekejte tedy zbytečně)

V živém vysílání spolu  vystoupí:

ANDY WINSON, špičkový speaker a kouč, který se již víc jak 18 let aktivně zabývá osobním rozvojem a dosahování výjimečných výsledků. Andy je mimo jiné autorem semináře Tělo jako důkaz, kde propojuje své bohaté zkušenosti z NLP a znalosti z oblasti fungování lidského těla a jeho proměny. Jeho semináři prošlo tisíce lidí, kteří si z nich odnášejí hmatatelné výsledky.

ERIK HOFFMANN, účastník loňské Akademie návyků a autor Školy hubnutí. Dřív než začal učit druhé, jak zlepšit svou postavu, sám shodil 29 kilo, přestal kouřit, začal trénovat a úspěšně uběhnul svůj první maratón. Dnes už ví, že zhubnout a žít zdravěji není vůbec těžké, avšak z vlastní zkušenosti ví, že jedinou cestou k trvalému výsledku je změna návyků.

IVAN DOUBEK, účastník loňské Akademie návyků, který díky tomu, že ji absolvoval, od loňského roku zhubl 25 kilo, zlepšil vztah se svými dětmi, zlepšil své cash flow, uběhl 500 kilometrů, udělal 7500 sérií “5 tibeťanů”, napsal knihu a podnikl řadu dalších změn. O 12 změnách, které v roce 2013 absolvoval díky Akademii návyků, píše ve svém ebooku (obdržíte zdarma ve vysílání).

REZERVOVAT MÍSTO NA WEBINÁŘI:

Na tento webinář se já osobně obrovsky těším . Bude to velmi energický a skvělý webinář.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.